Satelles to młoda, rozwijająca się firma audytorska, outsourcingowa i doradcza. Tworzą ją ludzie, którzy profesjonalizm i wiedzę nabyli w międzynarodowych korporacjach. Czerpiemy z bogatych i wieloletnich doświadczeń oferując wysoką jakość usług i nowoczesne rozwiązania.

Naszym Klientom udzielamy kompleksowego wsparcia w zakresie księgowości, finansów i podatków. Potwierdzeniem tego przesłania jest wybór nazwy firmy: satelles (z łac.) oznacza opiekuna, strażnika, towarzysza.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wszechstronność i elastyczność: koncentracja w jednej organizacji wiedzy i doświadczeń z dziedzin blisko z sobą spokrewnionych (audyt, księgowość, podatki) wpływa bezpośrednio  na jakość usług w każdym z tych obszarów. Szersze i lepsze zrozumienie całości zagadnień i procesów to wartość dodana dla działalności każdego Klienta – pozwalająca na oszczędność czasu (kosztów) oraz możliwość skupienia się na rozwoju zasadniczego biznesu. Gwarantujemy zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klienta, gdyż opieramy się na ścisłej współpracy i wzajemnym zaufaniu.

Międzynarodowe doświadczenia i nowoczesne standardy: oferujemy prowadzenie badań sprawozdań finansowych wg polskich i międzynarodowych standardów ,posiadamy doświadczenie outsourcingowe i doradcze z międzynarodowych korporacji stosujących rozwiązania typu „Shared Service Center”. Szerzej o audycie i outsourcingu w zakładce „Usługi”.

Outsourcing od samego początku: Satelles wspiera sektor małych i średnich firm. „Small Business Outsourcing” to transfer kilku lub kilkunastu procesów do podmiotu zewnętrznego: m.in. księgowości finansowej, raportowania, naliczania płac, controllingu. Pomagamy od samego początku Klientom, którzy rozważają podjęcie działalności gospodarczej. Udostępniamy zarejestrowane Spółki prawa polskiego, które z dnia na dzień mogą zostać przystosowane do potrzeb inwestora. Więcej o tym w zakładce „Dla inwestorów”

Szybkość działania: skontaktuj się z nami, a w krótkim czasie założymy spółkę, przeprowadzimy przez formalności i zaprowadzimy księgi – w tym czasie Ty możesz rozwijać  biznes.

Chcemy budować trwałe relacje z naszymi Klientami, oparte na wzajemnym zaufaniu.

Chcemy pracować na Twój zysk.