Audyt

Audyt jest kluczowym punktem działalności Satelles. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne, nowoczesne usługi audytorskie na międzynarodowym poziomie.

Księgowość i raportowanie

Outsourcing księgowości i raportowania to dziedzina, która w ostatnich latach zanotowała szybki rozwój z uwagi na korzyści jakie niesie dla Kadry Zarządczej oraz Właścicieli firm.

Kadry i płace

Oferujemy pakiet usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługa kadr i naliczanie płac. Usługa może być świadczona dla firm prowadzących księgowość we własnym zakresie.

Satelles Audit Sp. z o.o.

Satelles to młoda, rozwijająca się firma audytorska, outsourcingowa i doradcza. Tworzą ją ludzie, którzy profesjonalizm i wiedzę nabyli w międzynarodowych korporacjach. Czerpiemy z bogatych i wieloletnich doświadczeń oferując wysoką jakość usług i nowoczesne rozwiązania. Naszym Klientom udzielamy kompleksowego wsparcia w zakresie księgowości, finansów

Czytaj więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Pragniemy budować trwałe relacje z naszymi Klientami. Gwarantujemy zrozumienie potrzeb i oczekiwań, gdyż opieramy się na ścisłej współpracy i wzajemnym zaufaniu. Chcemy pracować na Twój zysk.

Satelles Audit Sp. z o.o.